Pobiedziska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
648/4045/OGS
Powierzchnia działki
1 699 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
203 880 PLN
Cena za m2
120 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26.15
Długość działki (mb.)
64.95
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa przeznaczoną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne zlokalizowaną w Pobiedziskach (Promno-Stacja). Grunt o łącznej powierzchni 1699m2 składa się z trzech działek o powierzchni 566m2 każda. Szybki dojazd do Poznania "starą" trasą na Gniezno lub drogą ekspresową S5. W sąsiedztwie rozliczne tereny rekreacyjne - w tym Jezioro Kowalskie. Całość ogrodzona siatką. Tył działki graniczy ze ściną lasu, co nadaje parceli dodatkowego uroku. Front o szerokości 26m. Gminna droga dojazdowa w większości asfaltowa, ostatni odcinek nieutwardzony. Więcej informacji w biurze. Zapraszam na wizję lokalną nieruchomości. Oferta na wyłączność.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Zabudowa niska, Las, Sklep, Kort tenisowy, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej
  • Widok na: Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

Maciej Dunajski

Maciej Dunajski

Telefon:
502 10 60 60
Email:
maciej.dunajski@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22105

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).