Poznań

Centrum, ul. Seweryna Mielżyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1836/4045/OMS
Powierzchnia
144 m2
Liczba pokoi
5
Cena
649 000 PLN
Cena za m2
4 506,94 PLN
Stan nieruchomości
Do remontu
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Materiał
Cegła
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1

Opis nieruchomości

Polecam Państwa uwadze lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 144m2 usytuowany na IV (przedostatnim) piętrze przedwojennej, zadbanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego. Lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Z uwagi na fakt dostępu z głównej klatki schodowej oraz od strony oficyny istnieje możliwość podziału lokalu. Budynek zadbany - po wymianie dachu w części oficynowej, pionów wod-kan, z planowaną przez wspólnotę mieszkaniową wymianą dachu we frontowej części kamienicy. Spokojne sąsiedztwo, budynek użytkowany przez właścicieli lokali oraz kancelarię prawną i notarialną. Podłogi drewniane, okna i drzwi drewniane. Ogrzewanie i woda ciepła - piec gazowy. Lokal do remontu z możliwością zmiany aranżacji dla zamieszczonego w ofercie rzutu.

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Żłobek, Sklep, Zabudowa niska, Uczelnia, Szkoła, Restauracja, Apteka, Przedszkole, Fitnes, Bank
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Domofon: Tak

Mapa

Kontakt

Maciej Dunajski

Maciej Dunajski

Telefon:
502 10 60 60
Email:
maciej.dunajski@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22105

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).