DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
3 900 000 PLN
534,25 PLN/m2
CHYLICE
Opis
MIEJSCE NA KAMERALNE, LUKSUSOWE OSIEDLE KILKU DOMÓW.

Polecam Państwu do zakupu 3 działki budowlane w Chylicach o pow: 2000m2, 1000m2, 4300m2 (łączna pow. 7300m2) na pograniczu z Konstancinem Jeziorna, fragmentami w strefie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Media miejskie w drodze dojazdowej: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska .

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje na tym terenie zabudowę wolno stojącą, jednorodzinną z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług.

Wymiary działki 59x158 m. Minimalna wielkość działki pod zabudowę dla tego terenu wynosi 600m2. Nieprzekraczalna linia zabudowy 5m od linii rozgraniczających ulic i dojazdów. Maksymalna wysokość budynków to 11m od poziomu terenu do kalenicy dachu. Dach wysoki o minimalnym nachyleniu połaci 30%.

Działki porośnięte starodrzewiem, płaski teren. Sąsiedztwo ładnych domów jednorodzinnych. Działka graniczy z rzeką Jeziorka. Dookoła działki dużo zieleni. Wygodny dojazd, droga dojazdowa utwardzona uczęszczana wyłącznie przez sąsiadów.

Lokalizacja doskonale skomunikowana z głównymi drogami dojazdowymi do Konstancina, ale jednocześnie lekko oddalona od najbardziej ruchliwych i uczęszczanych miejsc Konstancina, co nie będzie narażało w przyszłości mieszkańców na ciągłe wycieczki turystów oraz kuracjuszy. Okolica cicha, pozbawiona hałasów miasta. Konstancin to luksusowa i piękna lokalizacja, to także uzdrowisko znane z tężni, ośrodków uzdrowiskowych, bogate w piękne parki, lasy ze szlakami spacerowymi oraz rowerowymi, stawami, najpiękniejszymi i najdroższymi rezydencjami.

Jest to działka, która doskonale nadaje się dla przedsiębiorcy rozwijającego się w branży deweloperskiej, pod kątem inwestycyjnym w celu budowy i sprzedaży powierzchni mieszkalnej.

Polecam tę ofertę.
Szczegóły oferty

Powierzchnia działki7 300 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Cena3 900 000 PLN

Cena za m2534,25 PLN

Przeznaczenie działkiBudowlana

Szerokość działki (mb.)59

Długość działki (mb.)158

Ukształtowanie działkiPłaska