DOM
na
SPRZEDAŻ
3 700 000 PLN
11 011,90 PLN/m2
CHYBY
Ogrodowa
Opis
Wyjątkowy, komfortowy dom w rezydencjonalnej części miejscowości Chyby. Piękna lokalizacja oraz niczym nie zakłócony widok z ogrodu na łąkę i las.
W domu znajdują się 4 sypialnie, salon, jadalnia, kuchnia z wyspą, 3 łazienki, garderoba, duży hall wejściowy pomieszczenie gospodarcze oraz garaż na dwa samochody.
Rezydencja została zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną. Pomiędzy dwiema bryłami domu znajduje się hall wejściowy z dużym przeszkleniem i widokiem na cały teren ogrodu. W tym nowoczesnym w formie domu jest bardzo duża ilość okien, co pozwala na wspaniałe doświetlenie pomieszczeń. Dom wyposażony w system rekuperacji oraz ogrzewania podłogowego. Dodatkowo w salonie wyjątkowy kominek gazowy. Zamontowano również profesjonalny system filtrowania wody. Ogród z pięknymi nasadzeniami posiada system automatycznego podlewania i nietuzinkowe oświetlenie. Na tarasie znajduje się duże jacuzzi.
Do budowy i wyposażenia domu użyto materiałów najwyższej jakości wielokrotnie sprowadzanych na zamówienie inwestora z zagranicy.
Lokalizacja to przede wszystkim niewątpliwe walory przyrodnicze i szybki dojazd do Poznania. Położenie docenią zarówno miłośnicy ciszy i spokoju (w sąsiedztwie jezioro Kierskie) jak również zwolennicy bezproblemowych dojazdów do Poznania. W bliskiej odległości są szkoły, przedszkola oraz sklepy.
Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.
Szczegóły oferty

Powierzchnia336 m2

Powierzchnia użytkowa238 m2

Powierzchnia działki1 030 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Cena3 700 000 PLN

Rok budowy2012

Typ domuWolnostojący

Liczba pokoi5