DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
275 418 PLN
66 PLN/m2
PRZEBOROWO
Opis
Do sprzedaży działka położona w wiosce w odległości niecałe 8 km od Krzyża Wielkopolskiego (w powiecie Strzelecko - drezdeneckim), która swymi walorami przyrodniczymi i brakiem uciążliwego przemysłu, stanowi o atrakcyjności turystycznej i wypoczynkowej dla spragnionych odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nieskażone lasy, woda i czyste powietrze, a także niezwykłe bogactwo roślin i zwierząt, to główne walory tego terenu.

Działka o powierzchni całkowitej 4.173m2 (z możliwością podzielenia na dwie mniejsze), dla tego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, wg oznaczenia UTL - tereny letniskowe.
Główne założenia planu:
- maksymalna powierzchnia zabudowy 30%
- wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji
- dachy dwuspadowe, o koncie nachylenia 35-45 stopni.
Uzbrojenie terenu: prąd w odległości ok. 20 metrów od granicy działki, konieczność wybudowania szamba szczelnego lub przydomowej oczyszczalni ścieków, woda z własnej studni (obecnie brak). Dojazd drogą utwardzoną.

Wieś na terenie której znajduje się działka liczy około 80 mieszkańców, według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisany jest kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem MB Częstochowskiej, szachulcowy z 1715 roku, niestety w ruinie.

Okoliczne tereny to kompleksy leśne, głównie sosnowe, obfitujące w jagody, grzyby, jeziora. Krajobraz jest bardzo urozmaicony. Szczególnie urokliwe są głęboko wcięte doliny Drawy i Płocicznej. Piękne lasy, jeziora, rzeki tworzą wspaniałe tereny rekreacyjne, duże obszary na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe rzeką Drawą, są to wspaniałe miejsce do wędkowania.

Serdecznie polecam!
Szczegóły oferty

Powierzchnia działki4 173 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Cena275 418 PLN

Cena za m266 PLN

Przeznaczenie działkiRekreacyjna

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiNieregularny

Obecna zabudowa działkiBrak