DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
599 280 PLN
660 PLN/m2
LUSOWO
Ogrodowa
Opis
Lusowo to miejscowość położona nad jeziorem, w bliskim sąsiedztwie lasów, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.
Dobre położenie komunikacyjne, w tym bliskość trasy S11, zapewnia szybkie połączenie z Poznaniem i pozostałymi miejscowościami aglomeracji. A pełna infrastruktura to komfort życia. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, sklepy i restauracje.
Oferowane działki znajdują się zaledwie 90 metrów od jeziora i 160 metrów od plaży miejskiej - jednej z najlepiej przygotowanych plaż w Wielkopolsce.
Na odpoczywających oprócz sporej piaszczystej plaży nad Jeziorem Lusowskim, czeka kompleks boisk, wypożyczalnia sprzętu wodnego, pomost, plac zabaw, miejsce do grillowania, ławki i bar typu fast – food. Bezpośrednio z plaży w Lusowie można udać się na wycieczkę rowerową oznaczonym szlakiem wokół jeziora. W sezonie plaża jest strzeżona.
Oferowany teren został podzielony na kameralne osiedle 16 działek budowlanych, przeznaczonych w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Działki te mają powierzchnie od 701 m2, do 1378 m2, z możliwością ich łączenia. Druga część terenu, o powierzchni 1,5 ha, przeznaczona jest w planie zagospodarowania jako tereny sportu, rekreacji oraz zieleni urządzonej o charakterze parkowo-ogrodowym. Możliwość wydzielenia działki o powierzchni minimalnej 2.000m2.
Ze względu na położenie oraz zapisy planu zagospodarowania oferta skierowana jest głównie dla osób, które chcą spełnić swoje marzenie o pięknej rezydencji wraz z basenem, kortem tenisowym, itp…
Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam po więcej informacji i na spotkanie.
Szczegóły oferty

Powierzchnia działki908 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Cena599 280 PLN

Cena za m2660 PLN

Przeznaczenie działkiBudowlana

Szerokość działki (mb.)24

Długość działki (mb.)30

Ukształtowanie działkiPłaska