Poznań

Smochowice, Lubowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
954/4045/ODS
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Powierzchnia działki
900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
552 600 PLN
Rok budowy
1968
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do remontu
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Ciepła woda
Piec gazowy
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do zakupu działkę zabudowaną niewielkim domem parterowym położone na poznańskich Smochowicach, zaledwie 400 m od pobliskiego lasu. Dzielnica charakteryzująca się zabudową jednorodzinną i rezydencjonalną, której niewątpliwym atutem są liczne lasy, bliska odległość od Jeziora Strzeszyńskiego i Jeziora Kierskiego. W niedalekiej odległości markety spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkola.

Dom z przełomu lat 60/70- tych, parterowy, do niedawna zamieszkały. Budynek składa się z dwóch dość dużych pokoi, w tym jeden z kominkiem, sypialni, niezależnej kuchni, łazienki z toaletą oraz korytarza.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Całość zadbana, ale wymaga prac remontowych (modernizacyjnych). Na terenie działki znajduje się również wolnostojący garaż.

Działka o powierzchni 900m2, o regularnym kształcie prostokąta, wymiary działki: 21,57m front, 41,8 długość. Działka zagospodarowana, znajdują się na niej zarówno sosny, jak i drzewa owocowe, winorośl i krzewy.

Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Wg którego działka ta stanowi tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (5MN). Działka ma duży potencjał, możliwe jest wybudowanie budynku jednorodzinnego wolnostojacego (przy zachowaniu 25% zabudowy) lub budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej (maksymalnie 40% zabudowy działki). Dla obydwu typów zabudowy powierzchnia budynku pomocniczego nie większa niż 40 m2,
Powierzchnia biologicznie czynna działki budowlanej nie mniejsza niż 50%.

Media: P, W, G, K przyłączone do istniejącego budynku, kanalizacja deszczowa.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Prąd: Tak
  • Gaz: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Materiał: Pustak
  • Dach: Inne
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).