Poznań

Smochowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
674/4045/OGS
Powierzchnia działki
1 857 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
1 095 630 PLN
Cena za m2
590 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Miejska w drodze
Miejska
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży działkę położoną na poznańskich Smochowicach. Działka w drugiej linii zabudowy, wokół budynki mieszkalne, jak również usługowe. Pełne uzbrojenie w ulicy bezpośrednio przy działce.

Dla tego terenu nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Wg studium działka to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej niskiej. Kierunek wiodący to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej, bliźniaczej, szeregowej, wysokość budynków niska, jako uzupełniająca zieleń.

Właściciel nie występował o warunki zabudowy.

Cena 590 zł/m2.
Ostateczna powierzchnia działki ze względu na podział działki może ulec zmianie.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oferty. Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).