Brzeźno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
812/4045/OGS
Powierzchnia działki
19 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
1 330 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
160
Długość działki (mb.)
118
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Brzeźnie, gmina Kostrzyn, powiat poznański.
Dwie działki o łącznej powierzchni ok. 19 000 m2 położone są bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Poznań - Warszawa), 30 km od centrum Poznania, 8 km od Kostrzyna, 18 km od Wrześni. Cena sprzedaży całości to 1330tys. zł (70zł/m2). Oferowane działki wchodzą w skład dwóch oddzielnych nieruchomości (dwie odrębne księgi wieczyste), jedna działka ma powierzchnię 9500m2, a druga, która zostanie wydzielona z innej, większej działki, będzie też posiadać powierzchnię ok. 9500m2.
Aktualnie nieruchomości wykorzystywane są na cele rolnicze, a zmiana ich przeznaczenia, np. na cele budownictwa mieszkaniowego, będzie możliwa poprzez uzyskanie odpowiednich decyzji o warunkach zabudowy. W bliskiej odległości od opisanych działek znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Zaopatrzenie nieruchomości w wodę i energię elektryczną możliwe będzie za pośrednictwem urządzeń zbiorczych znajdujących się w bliskim sąsiedztwie. Dojazd do działek możliwy za pośrednictwem drogi serwisowej przebiegającej w pasie drogi krajowej nr 92 (Poznań-Warszawa), zjazdy z drogi krajowej w miejscowości Brzeźno i Siedlec.

Więcej informacji na temat oferowanych działki bezpośrednio u pośrednika prowadzącego ofertę.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Odl. od centrum miasta [km]: 30
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Szkoła, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).