Nekielka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
748/4045/OGS
Powierzchnia działki
3 925 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
353 000 PLN
Cena za m2
89,94 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
44
Długość działki (mb.)
86
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Nekielce, gmina Nekla, powiat wrzesiński. Nekielka to urokliwa miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego, 37 km od centrum Poznania (trasa: droga krajowa nr 92 i droga gminna) i 19 km od Wrześni (dojazd drogą krajową nr 92 i drogą gminna). Położenie wsi pozwala korzystać z uroków naturalnego środowiska oraz infrastruktury społecznej i kulturalnej ośrodków miejskich (Poznań, Września).
Oferowana do sprzedaży nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 3925 m2 (wymiary: 2 x 22 m x 86 m), cena 353000,00 zł. Uzbrojenia: linia energetyczna oraz wodociąg w drodze.
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie podstawowe działek stanowi zabudowa jednorodzinna wraz z budynkami gospodarczymi i garażami lub zabudowa letniskowa. Dopuszcza się także usługi turystyczne oraz nieuciążliwe usługi bytowe. Maksymalny procent zabudowy to 25% powierzchni działki, liczba kondygnacji: parter plus poddasze użytkowe plus podpiwniczenie, dachy dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu 35 st. - 45 st. Budynki gospodarcze lub garażowe o powierzchni do 50 m2
Do czasu zrealizowania uzbrojenia komunalnego dopuszcza się indywidualne rozwiązania utylizacji ścieków. Ogrzewanie - preferowane opalanie paliwami ekologicznymi.
Do sprzedaży w tej samej lokalizacji oferowane są też działki o powierzchni 1910 m2 i 1940 m2
Więcej informacji na temat oferowanych działek bezpośrednio u pośrednika prowadzącego oferty.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Szpital, Basen, Las, Przedszkole, Apteka, Przychodnia lekarska, Fitnes, Centrum handlowe, Kościół, Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Widok na: Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).