Chylice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
693/4045/OGS
Powierzchnia działki
7 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
3 900 000 PLN
Cena za m2
534,25 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
59
Długość działki (mb.)
158
Ukształtowanie działki
Płaska
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

MIEJSCE NA KAMERALNE, LUKSUSOWE OSIEDLE KILKU DOMÓW.

Polecam Państwu do zakupu 3 działki budowlane w Chylicach o pow: 2000m2, 1000m2, 4300m2 (łączna pow. 7300m2) na pograniczu z Konstancinem Jeziorna, fragmentami w strefie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Media miejskie w drodze dojazdowej: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska .

Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje na tym terenie zabudowę wolno stojącą, jednorodzinną z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług.

Wymiary działki 59x158 m. Minimalna wielkość działki pod zabudowę dla tego terenu wynosi 600m2. Nieprzekraczalna linia zabudowy 5m od linii rozgraniczających ulic i dojazdów. Maksymalna wysokość budynków to 11m od poziomu terenu do kalenicy dachu. Dach wysoki o minimalnym nachyleniu połaci 30%.

Działki porośnięte starodrzewiem, płaski teren. Sąsiedztwo ładnych domów jednorodzinnych. Działka graniczy z rzeką Jeziorka. Dookoła działki dużo zieleni. Wygodny dojazd, droga dojazdowa utwardzona uczęszczana wyłącznie przez sąsiadów.

Lokalizacja doskonale skomunikowana z głównymi drogami dojazdowymi do Konstancina, ale jednocześnie lekko oddalona od najbardziej ruchliwych i uczęszczanych miejsc Konstancina, co nie będzie narażało w przyszłości mieszkańców na ciągłe wycieczki turystów oraz kuracjuszy. Okolica cicha, pozbawiona hałasów miasta. Konstancin to luksusowa i piękna lokalizacja, to także uzdrowisko znane z tężni, ośrodków uzdrowiskowych, bogate w piękne parki, lasy ze szlakami spacerowymi oraz rowerowymi, stawami, najpiękniejszymi i najdroższymi rezydencjami.

Jest to działka, która doskonale nadaje się dla przedsiębiorcy rozwijającego się w branży deweloperskiej, pod kątem inwestycyjnym w celu budowy i sprzedaży powierzchni mieszkalnej.

Polecam tę ofertę.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Las, Pola

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).