Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
692/4045/OGS
Powierzchnia działki
6 182 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
5 254 700 PLN
Cena za m2
850 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
125
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Znakomity teren inwestycyjny o powierzchni całkowitej 6182 m2 składający się z dwóch działek o powierzchni 967m2 i 5195m2. Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum strefy uzdrowiskowej Konstancina.

Dzięki dobremu skomunikowaniu doskonały dojazd do stolicy. Działka jest nasłoneczniona, zadrzewiona (drzewostan mieszany z przewagą iglastego) ukształtowanie terenu - płaski z lekkim nachyleniem (urozmaicenie terenu) od strony Żółkiewskiego w kierunku ulicy Wareckiej (wzdłuż Potulickich). Nieruchomość posprzątana, ogrodzona (przęsła ogrodzeniowe i siatka), wytyczona geodezyjnie w terenie.

Otoczenie W obszarze "Królewskiej Góry" w którym znajduje się oferowana nieruchomość znajdują się wzdłuż ulic Gąsiorowskiego, Żółkiewskiego, Czarnieckiego, Potulickich w klasyczne często historyczne wille z okresu międzywojennego oraz nowsze o ciekawej architekturze. Nieruchomość położona jest blisko Lasu Chojnowskiego (szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe ), infrastruktury miejskiej:restauracji, szkoły podstawowej i gimnazjum ale również stadniny koni, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, basenu, Szpitala MSWiA, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji, Domu Rencisty Polskiej Akademii Nauk w odległości ok. 2 km centrum handlowo-usługowe Stara Papiernia poczta, banki, apteki. Nieruchomość znajduje się w strefie komunikacji publicznej (bus). Media w ulicy: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja, światłowód (inwestycja w realizacji)

Wykorzystanie i perspektywy rozwoju:

Bardzo korzystne zapisy obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uchwalonego, szczególnie dla strefy chronionej uzdrowiska, gwarantują możliwość zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Teren ze względu na położenie, ukształtowanie terenu, sąsiedztwo, zapisy planu oraz założenia rozwoju Konstancina bardzo perspektywiczny. Plan Miejscowy określa oferowany teren jako obszar zabudowy usług zdrowia i opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, pensjonatowej, mieszkaniowej jednorodzinnej co jest zgodne z obowiązującym statutem uzdrowiska Konstancin-Jeziorna.

Wybrane ustalenia Planu:

1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usług zdrowia i opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, pensjonatowej, mieszkaniowej jednorodzinnej.

2. Przeznaczenie uzupełniające: pomieszczenia usługowe z zakresu handlu, gastronomii i inne nieuciążliwe usługi wbudowane w bryłę budynku o funkcji podstawowej. Pod zabudowę usług zdrowia i opieki zdrowotnej min. Pow. działki 5000m2, Budynki wolnostojące. Pod zabudowę mieszkaniową min. Pow.działki budowlanej 3000m2, jednorodzinną tylko zabudowa wolnostojąca (wyklucza się realizacje innych rodzajów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ) max. dwulokalowa. Wysokość zabudowy max 3 kondygnacje nadziemne ( w tym poddasze użytkowe ), rzędna parteru max. 1m ponad teren. Całkowita wysokość budynku max 12m. Plan dopuszcza miejscową realizację wyższych części budynku 15m ( w tym wieżyczki do 20% pow. parteru). Wysokość garaży i budynków gospodarczych max 7m. Minimalna pow. biologicznie czynna 85% ( pod zabudowę wraz z chodnikami i dojazdami max. 924,30 m2 ). Max wskaźnik intensywności zabudowy 0,4 ( tzn. max. Pow. całkowita budynku w cz.nadziemnej liczone pow. działek 967 + 5195 = 6162 x 0.4 tj. 2464,8m2. Dachy jako dowolne rozwiązania.

Konstancin-Jeziorna - miasto w woj. mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, położone w aglomeracji warszawskiej ok. 20 km na południe od centrum Warszawy 12 km od granicy z Wilanowem. Powierzchnia: 17,1 km² 17 566 mieszkańców. Swą nazwę wywodzi od imienia hrabiny Konstancji z Potulickich Skórzewskiej.
Posiada wybitne walory uzdrowiskowe, jako jedyne miasto uzdrowisko w województwie mazowieckim, liczne placówki medyczne i sanatoryjne, tężnia solankowa.

Zapraszam na prezentację tej oferty.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).