Gierłatowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
745/4045/OGS
Powierzchnia działki
4 770 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
650 000 PLN
Cena za m2
136,27 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
108
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Obecna zabudowa działki
Zabudowa mieszkalna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Gierłatowie, gmina Nekla, powiat wrzesiński.
Działka o powierzchni 4 770 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 130 m2 położona jest w sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 (Poznań - Warszawa), 40 km od centrum Poznania, 10 km od Wrześni.
Na powierzchnię użytkową domu składają się: duży salon z kominkiem (z płaszczem wodnym), dwie sypialnie, kuchnia, spiżarnia, dwie łazienki, kotłownia z wejściem z zewnątrz budynku (piec CO opalany eko-groszkiem).
Budynek z 2012 r. zbudowany z pustaków keramzytowych, ocieplony watą mineralną (15 cm), pokryty na zewnątrz drewnianą boazerią. Podłogi: w salonie, kuchni i łazienkach - płytki, w sypialniach podłogi drewniane. Okna z PCV. Strop drewniany. Dach - blachodachówka.
Lokalizacja nieruchomości, jej wielkość i dotychczasowa funkcja sprawiają, że całość może być wykorzystana na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Więcej informacji na temat oferowanej działki bezpośrednio u pośrednika prowadzącego ofertę.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).