Pólko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
675/4045/OGS
Powierzchnia działki
16 837 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
820 000 PLN
Cena za m2
48,70 PLN
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Obecna zabudowa działki
Zabudowa produkcyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska na działce
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Zachęcam do zapoznania się z oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej, położonej w gminie Kaźmierz, powiat poznański (40 km od Poznania). Działka o powierzchni 17 780 m2 znajduje się w odległości ok. 5 km od drogi krajowej nr 92 (trasa Świecko – Poznań). Dojazd do nieruchomości umożliwiają: droga wojewódzka nr 306 i droga gminna. Teren działki jest zabudowany kilkoma budynkami wykorzystywanymi aktualnie do prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. halą o powierzchni 800 m2 i wysokości 4,7 m. Sąsiedztwo stanowią także nieruchomości służące działalności gospodarczej. Zasilanie energetyczne - bezpośrednio ze stacji transformatorowej położonej obok oferowanej nieruchomości. Dostęp do działki – bezpośrednio z drogi publicznej.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).