Lusowo

Ogrodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
787/4045/OGS
Powierzchnia działki
908 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
599 280 PLN
Cena za m2
660 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Lusowo to miejscowość położona nad jeziorem, w bliskim sąsiedztwie lasów, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.
Dobre położenie komunikacyjne, w tym bliskość trasy S11, zapewnia szybkie połączenie z Poznaniem i pozostałymi miejscowościami aglomeracji. A pełna infrastruktura to komfort życia. W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola, żłobki, sklepy i restauracje.
Oferowane działki znajdują się zaledwie 90 metrów od jeziora i 160 metrów od plaży miejskiej - jednej z najlepiej przygotowanych plaż w Wielkopolsce.
Na odpoczywających oprócz sporej piaszczystej plaży nad Jeziorem Lusowskim, czeka kompleks boisk, wypożyczalnia sprzętu wodnego, pomost, plac zabaw, miejsce do grillowania, ławki i bar typu fast – food. Bezpośrednio z plaży w Lusowie można udać się na wycieczkę rowerową oznaczonym szlakiem wokół jeziora. W sezonie plaża jest strzeżona.
Oferowany teren został podzielony na kameralne osiedle 16 działek budowlanych, przeznaczonych w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Działki te mają powierzchnie od 701 m2, do 1378 m2, z możliwością ich łączenia. Druga część terenu, o powierzchni 1,5 ha, przeznaczona jest w planie zagospodarowania jako tereny sportu, rekreacji oraz zieleni urządzonej o charakterze parkowo-ogrodowym. Możliwość wydzielenia działki o powierzchni minimalnej 2.000m2.
Ze względu na położenie oraz zapisy planu zagospodarowania oferta skierowana jest głównie dla osób, które chcą spełnić swoje marzenie o pięknej rezydencji wraz z basenem, kortem tenisowym, itp…
Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam po więcej informacji i na spotkanie.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Przedszkole, Szkoła, Jezioro, Las, Kościół, Plac zabaw, Sklep, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Inne budynki, Jezioro

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).