Kariera

Nasze wartości
Chcemy, by nasz zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoje obowiązki współpracownicy. Działamy ciągle dostosowując się do zmiennych wymagań rynkowych, koncentrując naszą uwagę na potrzebach i satysfakcji klienta. Wierzymy, że wszyscy współpracownicy, niezależnie od podziału obowiązków czy stanowiska, przyczyniają się do sukcesów, jakie osiągamy i to oni stanowią największą wartość firmy. Wyznajemy zasadę, że aby osiągnąć sukces w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie, musimy naprawdę rozumieć potrzeby i pragnienia klientów aby następnie móc je przełożyć na wysokiej jakości usługi. Takie podejście pomaga nam utrzymać lojalność klientów. Aby realizować nasz cel, jakim jest stawianie klienta w centrum zainteresowania.

Czego oczekujemy od pracowników
Nasze oczekiwania wobec współpracowników są jasno sprecyzowane. Cenimy kreatywność, entuzjazm, samodzielność, przedsiębiorczość, wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności budowania relacji z klientami. Jesteśmy odważni w podejmowaniu nowych wyzwań. Tego też oczekujemy od każdego współpracownika. Stawiamy na tych, którzy wytrwale dążą do celu i biorą odpowiedzialność za powierzone zadania wynikające ze strategii firmy.

Co firma oferuje pracownikom
Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości usług wspieramy naszych współpracowników w rozwoju osobistym i zawodowym. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może efektywnie wykorzystać swój potencjał zawodowy. Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników.

W celu złożenia aplikacji prosimy o przesłanie swojego  listu motywacyjnego oraz CV na adres: biuro@vanderhaus.pl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: