Poznań

Zawady, Średnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1780/4045/OLW
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia brutto
200
Cena
3 500 PLN
Cena za m2
17,50 PLN
Dostępne od
2020-02-03
Open Space
Tak
Możliwość podziału
Tak
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Inny
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Możliwość gastronomii
Tak
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do wynajęcia lokal położony na Zawadach, w pobliżu ul. Głównej. W ostatnich latach prowadzona była w nim działalność gastronomiczna (katering i wcześniej produkcja cukiernicza). Lokal jest w pełni przystosowany na produkcję gastronomiczną zgodnie z wymogami Sanepidu i HACCP (wszystkie niezbędne odbiory i pozwolenia).
Na parterze lokal w kształcie litery L, na który składają się dwie otwarte sale produkcyjne, zmywalnia, chłodnia, dwa pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie do mycia warzyw, pomieszczenie do mycia opakowań zwrotnych.
Na piętrze część socjalna dla pracowników, szatnia, toaleta oraz prysznic. Lokal jest odmalowany.

Lokal idealnie nadaje się na produkcję cukierniczą, piekarnię, katering itp, ale również można prowadzić w nim inną działalność: drobna produkcja, magazyn, itp.

Czynsz najmu 3.500 zł/miesięcznie. Dodatkowe opłaty: energia elektryczna, gaz, woda wg zużycia, śmieci. Zapraszam!!

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Internet: Tak
  • Alarm: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Mobile:
502 10 70 40
Email:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).