Poznań

Poznań-Jeżyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1777/4045/OLW
Powierzchnia
148,32 m2
Powierzchnia brutto
148.32
Cena
6 600 PLN
Cena za m2
44,50 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
1 000 PLN
Dostępne od
2020-01-01
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Możliwość podziału
Tak
Klasa budynku
A
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2012
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Medyczne, Inne
Możliwość gastronomii
Tak
Witryna
Tak
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 148,32 m2. Znajduje się w kilkuletnim budynku na poznańskich Jeżycach, przy ul. Dąbrowskiego. Lokal znajduje się na bardzo ładnie zagospodarowanym wewnętrznym dziedzińcu co powoduje, iż lokal pomimo, że jest w ścisłym centrum to jednocześnie jest cicho i spokojnie.
Lokal został wykończony i przygotowany jako „studio kulinarne” w którym odbywają się warsztaty, szkolenia i pokazy gotowania, a także eventy. Obecnie lokal składa się z otwartej powierzchni, którą łatwo można dostosować na potrzeby nowego najemcy.

Obecnie lokal jest wynajmowany (do grudniu 2019r), ale istnieje możliwość skrócenia umowy najmu jeżeli będzie taka potrzeba.
Lokal jest wykończony w nowoczesnym, zgodnym z obecnie obowiązującymi trendami stylu. Wyposażony. Oprócz podstawowych instalacji w lokalu znajduje się mechaniczna wentylacja nawiewno - wywiewna z własną centralą wentylacyjną oraz klimatyzacja i światłowód.
Oferta idealna na gabinety lekarskie, SPA, gabinety kosmetyczne, szkołę językową, kancelarią prawną, wszelkiego rodzaju usługi.
Czynsz najmu: 6.600 zł/netto/miesięcznie
Koszty eksploatacyjne ok. 1.000 zł/miesiecznie.
Wymagana kaucja przy zawieraniu umowy najmu.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Sieć komputerowa: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Winda: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).