Poznań

Centrum, Bóżnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1781/4045/OLW
Powierzchnia
16 m2
Powierzchnia brutto
16
Cena
1 100 PLN
Cena za m2
75 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
400 PLN
Kaucja
2400
Dostępne od
2020-07-30
Liczba pokoi
1
Klasa budynku
A+
Piętro
0
Liczba pięter
10
Rok budowy
2015
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Medyczne, Inne
Witryna
Tak
Stan budynku
Idealny
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do najmu niezależne pomieszczenie, o powierzchni ok 16m2, znajdujące się w lokalu położonym na parterze nowoczesnego budynku, przy ul. Bóżniczej 1 w Poznaniu. Idealna oferta dla biura podróży, kancelarii prawnej, biura nieruchomości, na nauczanie języków i prowadzenie korepetycji, jak również inna działalność usługowa.

Lokal o wysokim standardzie wykończenia. Do wspólnego użytkowania przedsionek ok. 6m2, który może być poczekalnią lub sekretariatem, zaplecze socjalne i toaleta (o powierzchni 4,8m2). Całość wykończona w jasnych kolorach, pomieszczenie socjalne umeblowane. Na podłodze płytki. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, komputerową, nawiew mechaniczny oraz kurtynę powietrzną.
Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna, nad lokalem do wykorzystania plafon.
Lokal już jest wolny.

Budynek to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta u zbiegu Małych Garbar i ul. Bóżniczej. Położony jest 100 metrów od Starego Rynku, 200 metrów od Warty, 300 metrów od Cytadeli. Blisko stąd do najważniejszych atrakcji kulturalnych, sklepów, zabytków, terenów zielonych, a także do urzędów i instytucji. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w nowoczesne rozwiązania oraz podziemną halę parkingową umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum.

Czynsz najmu 1.100 zł/netto/miesięcznie. Łączne opłaty administracyjne 400 zł/miesięcznie (w tym ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie, energia elektryczna). Internet wg indywidualnie zawartej umowy z operatorem.
Możliwość wynajmu również na krótkie terminy: godziny, dni, tygodnie, na miesiąc i kilka miesięcy.
Wymagana kaucja przy zawieraniu umowy najmu.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej, za dodatkową opłatą.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Sieć komputerowa: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Internet: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Winda: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Kolej, Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).