Poznań

Stary Rynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1761/4045/OLW
Powierzchnia
258 m2
Powierzchnia brutto
258
Cena
11 610 PLN
Cena za m2
45 PLN
Dostępne od
2019-09-01
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Polecam do wynajęcia lokal biurowy położony w prestiżowej lokalizacji w kamienicy biurowej na płycie Starego Rynku.

Lokal biurowy znajdujący się na II piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Z lokalu jest widok na płytę Starego Rynku oraz na Zamek Przemysła.
Dostępna cała kondygnacja o powierzchni 254 m2 z możliwością podzielenia na dwa samodzielne lokale: 114m2 i 144 m2. Obecnie składa się z 9 pomieszczeń biurowych, kuchni, dwóch toalet. Zarówno przy głównym wejściu, jak i w holu wejściowym wyznaczone miejsce na oznakowanie siedziby firmy.
Lokal będzie zaaranżowany i wykończony dla konkretnego klienta. Aktualnie wyposażony jest we wszystkie podstawowe instalacje oraz światłowód.

Dodatkowym atutem są miejsca parkingowe na posesji (dodatkowo płatne). Ilość miejsc zależna jest od wynajętej powierzchni.
Czynsz najmu: 45 zł/m2 + koszty eksploatacyjne i media.

Lokalizacja: w ścisłym centrum miasta, w pobliżu urzędów i sądu, z dostępem do licznych punktów gastronomicznych i środków komunikacji miejskiej.

Powierzchnia będzie dostępna w IV kwartale 2019.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Sieć komputerowa: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Internet: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Mobile:
502 10 70 40
Email:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).