Poznań

Centrum, Bóżnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1775/4045/OLW
Powierzchnia
44 m2
Powierzchnia brutto
44
Cena
2 300 PLN
Cena za m2
54,55 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
500 PLN
Kaucja
4800
Dostępne od
2019-11-01
Liczba pokoi
2
Klasa budynku
A+
Piętro
0
Rok budowy
2015
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Biurowe, Inne
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Polecam do najmu lokal położony na parterze nowoczesnego budynku, położonego przy ul. Bóżniczej 1 w Poznaniu. Idealna oferta dla biura podróży, kancelarii prawnej, biura nieruchomości, jak również inna działalność usługowa.

Lokal o wysokim standardzie wykończenia. Obecnie składa się z małego przedsionka, który może być poczekalnią lub sekretariatem, dwóch niezależnych pokoi (łączna powierzchnia 39,8m2) i zaplecza socjalnego i toalety (o powierzchni 4,8m2). Całość wykończona w jasnych kolorach, w dużym pokoju zabudowane szafy np na dokumenty, pomieszczenie socjalne umeblowane. W całym lokalu na podłodze płytki. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, komputerową, nawiew mechaniczny oraz kurtynę powietrzną.
Wejście bezpośrednio z ulicy, duże witryny, nad lokalem dwa plafony.
Wewnętrzne ścianki z lekkiej zabudowy lub szklane (możliwość zmiany aranżacji).
Lokal już jest wolny.

Budynek to nowoczesny obiekt w samym sercu miasta u zbiegu Małych Garbar i ul. Bóżniczej. Położony jest 100 metrów od Starego Rynku, 200 metrów od Warty, 300 metrów od Cytadeli. Blisko stąd do najważniejszych atrakcji kulturalnych, sklepów, zabytków, terenów zielonych, a także do urzędów i instytucji. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w nowoczesne rozwiązania oraz podziemną halę parkingową umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum.

Czynsz najmu 2.300 zł/netto/miesięcznie. Opłaty administracyjne ok. 500 zł/miesięcznie (w tym zaliczka na ciepłą i zimną wodę oraz centralne ogrzewanie). Dodatkowo płatne energia elektryczna wg zużycia. Internet wg indywidualnie zawartej umowy z operatorem.
Wymagana kaucja przy zawieraniu umowy najmu.
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej, za dodatkową opłatą.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Mobile:
502 10 70 40
Email:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).