Poznań

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1769/4045/OLW
Powierzchnia
60,67 m2
Cena
2 200 PLN
Cena za m2
36,26 PLN
Kaucja
2500
Liczba pokoi
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne
Możliwość gastronomii
Tak
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przy ul. Św. Czesława o powierzchni 67 m2 z przeznaczeniem na lokal biurowy / handlowy lub małą gastronomię. Mile widziani najemcy z branży gastronomicznej, ubezpieczeniowej, finansowej, agencje detektywistyczne, psycholodzy, tłumacze przysięgli.

LOKAL
Lokal składa się z trzech pomieszczeń (dwa od strony frontowej), korytarza i łazienki (możliwość zrobienia jednego dużego open space). Jest pusty, do zaaranżowania przez przyszłego Najemcę oraz możliwość uzgodnienia z właścicielem. Lokal jest położony w suterenie od strony ulicy.

OPŁATY
400 zł - czynsz administracyjny
+ ogrzewanie elektryczne

LOKALIZACJA
Niewątpliwym atutem jest dogodna lokalizacja blisko centrum miasta. W tym rejonie Wildy znakomita większość kamienic przeszła już proces rewitalizacji. Na ulicy łatwo o parking. Brak strefy płatnego parkowania.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Sieć komputerowa: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Internet: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Sandra Wojtyła

Sandra Wojtyła

Telefon:
733030775
E-mail:
sandra.wojtyla@vanderhaus.pl
Numer licencji:
24510

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).