Poznań

Łazarz, ul. Józefa Strusia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
2376/4045/OMS
Powierzchnia
150,15 m2
Liczba pokoi
9
Cena
840 840 PLN
Cena za m2
5 600 PLN
Stan nieruchomości
Dobry
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Materiał
Cegła
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy, które znajduje się w oficynie budynku.

MIESZKANIE
Mieszkanie jest w stanie dobrym, obiekt był wynajmowany na cele mieszkaniowe za pośrednictwem agencji pracy, dla pracowników ze wschodu. W 2020 roku budynek został częściowo wyremontowany. Ogrzewanie w mieszkaniu piecem gazowym, ale jest możliwość cieplika miejskiego. Na dziedzińcu jest miejsce dla rowerów.

Na powierzchnie 150,15 m2 składa się:
- 9 pokoi,
- 4 łazienki,
- kuchnia,
- korytarz

KOSZTY
Niskie opłaty administracyjne + opłaty licznikowe.

LOKALIZACJA
Łazarz to jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic w Poznaniu - Łazarz i tereny przylegające do nowoczesnego dworca PKP, Galeria handlowa Avenida, modernizowany Rynek Łazarski - serce dzielnicy, Park Wilsona przy którym powstaje prestiżowa inwestycja Perfumiarnia oraz bliskość Międzynarodowych Targów Poznańskich mówią same za siebie. Ogromne spektrum możliwości i inwestycji na przyszłość, Łazarz jako dzielnica cały czas się prężnie rozwija dając obecnie najlepszy moment na inwestycję. Dla aktywnych ogromnym plusem będzie bliskość Areny (Parku Jana
Kasprowicza), z basenem miejskim, trasami rowerowymi, do biegania, zewnętrzną siłownią czy ogrodzonym wybiegiem dla psów.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Plac zabaw, Szkoła, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Restauracja, Bank, Przedszkole, Centrum handlowe, Zabudowa niska, Gimnazjum, Sklep, Bazarek, Żłobek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki
  • Domofon: Tak
  • Monitoring: Tak

Mapa

Kontakt

Sandra Wojtyła

Sandra Wojtyła

Telefon:
733030775
E-mail:
sandra.wojtyla@vanderhaus.pl
Numer licencji:
24510

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).