Poznań

Poznań-Stare Miasto, ul. Garbary

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
2023/4045/OMW
Powierzchnia
28,66 m2
Liczba pokoi
2
Cena
2 200 PLN
Kaucja
4400
Dostępne od
2021-06-21
Stan nieruchomości
Idealny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2021
Piętro
3
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Garbary w nowym budynku wybudowanym przez Echo Investment - Esencja.

Na powierzchnię 28,66 składa się:
- aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym
- sypialnia
- łazienka

Mieszkanie jest w trakcie wykończenia - zdjęcia przedstawiają wizualizacje i będzie dostępne we wrześniu.

Dostępne dwa miejsca parkingowe za dodatkową opłatą.

LOKALIZACJA
ESENCJA redefiniuje pojęcie mieszkania w centrum. Tworzy idealną harmonię między tętniącą życiem tkanką miejską, a potrzebą posiadania prywatnej przestrzeni do życia. Atutem położenia inwestycji jest na pewno bliskość parku Cytadela oraz bezpośrednie sąsiedztwo Starej Rzeźni, przechodzącej obecnie proces rewitalizacji. Zabytkowe budynki będą widoczne z okien apartamentów. Historyczny kontekst miejsca pozytywnie wpłynie na wartość całej dzielnicy. Zamieszkaj w centrum miasta – bądź w centrum wydarzeń!

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Monitoring: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Bank, Kort tenisowy, Gimnazjum, Żłobek, Uczelnia, Sklep, Zabudowa niska, Komenda policji, Szkoła, Park, Fitnes, Basen, Restauracja, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Sandra Wojtyła

Sandra Wojtyła

Telefon:
733030775
E-mail:
sandra.wojtyla@vanderhaus.pl
Numer licencji:
24510

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).