Jasionna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
545/4045/OGS
Powierzchnia działki
32 915 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
559 555 PLN
Cena za m2
17 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
300
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Brak
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Polecam do sprzedaży działkę położoną we wsi Jasionna, gmina Wronki, w odległości około 6km od Wronek, 25 km od Szamotuł i 60 km od Poznania.
Urokliwie położona działki w sercu Puszczy Noteckiej. Dojazd do działki drogą z płyt betonowych. Absolutna cisza i spokój, idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą lub dla klientów poszukujących miejsca na "ranczo" - dom + stadnina koni + wybieg dla zwierząt.
Działka obecnie jest częściowo zalesiona tzw samosiejki, właściciele w każdej chwili mogą wystąpić o wycinkę drzew i usunąć niepotrzebne drzewa, na działce wykopany staw.
Możliwość wybudowania domu na zasadach tzw dobrego sąsiedztwa (naprzeciwko na działce sąsiedniej nowy dom jednorodzinny), brak planu zagospodarowania przestrzennego. Możliwy również podział na mniejsze działki.
Działka o froncie około 300m, głębokość ok 100m. Jednym bokiem graniczy z lasem.
Działka posiada wiele walorów i możliwości jej wykorzystania, zapraszam do obejrzenia.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Las

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).