Firma

Spółka VanDer Haus Nieruchomości wywodzi się z międzynarodowego środowiska rynku nieruchomości,  będącej wcześniej częścią największej grupy kapitałowej w pośrednictwie nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie Wielkopolski powstała w następstwie zmian własnościowych w celu dostosowania się do aktualnych warunków rynkowych oraz zapewnienia profesjonalnej obsługi klientów z zakresu wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi.

Misją Spółki jest połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obsłudze klientów z tradycją odnoszącą się do przekształceń wewnątrz firmy przy zachowaniu wysokich standardów obsługi oraz satysfakcji klientów. Dlatego stawiamy na profesjonalny zespól specjalistów z branży nieruchomości, nieustające szkolenia kadry w teorii oraz praktyce  z zakresu prawnego i finansowego realizowanych transakcji, a także na szeroko zakrojony marketing w najbardziej rozwiniętej obecnie platformie Internetowej oraz social-media.

Międzynarodowe korzenie zapewniają możliwość obsługi klientów rodzimych i zagranicznych – począwszy od transakcji dotyczących apartamentu do wynajęcia, poprzez komercjalizację obiektów handlowo-usługowych, biurowych i magazynowych, aż po doradztwo inwestycyjne związane ze sprzedażą pakietową lokali mieszkalnych i komercyjnych oraz nieruchomości gruntowych przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne lub AG.

Strategią VanDer Haus Nieruchomości jest bycie nie tylko czołową Agencją w Poznaniu i Wielkopolsce, ale także dalsza ekspansja i rozwój na terenie innych dużych polskich aglomeracji, wszędzie tam, gdzie możemy służyć naszym klientom doradztwem i pomocą z zakresu rynku nieruchomości.

„Z tradycją w przyszłość – zmieniamy się na lepsze” – to motto Spółki VanDer Haus Nieruchomości, odwołujące się do historii firmy  oraz obrazujące międzynarodowe standardy i lokalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, stosowane w stosunkach z podmiotami fizycznymi i instytucjonalnymi, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy przy wszelkiego rodzaju zleceniach
z zakresu transakcji mieszkaniowych i komercyjnych na rynku nieruchomości!

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: