Chomiąża Księża

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
917/4045/ODS
Powierzchnia
238,50 m2
Powierzchnia użytkowa
238,50 m2
Powierzchnia działki
23 647 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
1 550 000 PLN
Rok budowy
2015
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Ciepła woda
Piec elektryczny

Opis nieruchomości

Gratka dla inwestora - funkcjonujący kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw.

Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2,36ha zabudowana kompleksem 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, parterowych z poddaszem użytkowym, o łącznej powierzchni użytkowej 238,50m2. Na terenie obiektu zlokalizowano także szereg udogodnień: basen z jacuzzi, pole do mini golfa, wiatę grillową, boiska do siatkówki i koszykówki oraz plac zabaw. Budynki mieszkalne zostały wybudowane w 2015 roku w technologii szkieletowej. Obiekty aktualnie w bardzo dobrym standardzie i stanie technicznym.
Uzbrojenie terenu: prąd, woda, ścieki do zbiornika bezodpływowego.

Kompleks przynosi stałą stopę zwrotu na poziomie 9-10% rocznie oraz umożliwia dalszą zabudowę działek i rozwój bazy noclegowej.

Nieruchomość położna jest 100 km od Poznania, 50 km od Bydgoszczy i 55 km od Inowrocławia, gm. Żnin, nad samym jeziorem Ostrowieckim (200m w linii prostej).

Pałuki to region kulturowy, kraina malowniczo położona, a dzięki morenom polodowcowym została różnorodne ukształtowana – jej liczne wzniesienia tworzą wymarzoną trasę do spacerów i wycieczek rowerowych. Ważnym aspektem jest również przyroda ożywiona, która otacza ten obszar, zapraszając do odpoczynku w komfortowo wyposażonych domkach nad jeziorem wśród licznych łąk oraz lasów.

Oferta na wyłączność.

Parametry dodatkowe

  • Prąd: Tak
  • : Miejska na działce
  • : Szambo - szczelne
  • Materiał: Drewno
  • Dach: Strzecha
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las, Sklep, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Pola, Las, Jezioro

Mapa

Kontakt

Maciej Dunajski

Maciej Dunajski

Mobile:
502 10 60 60
Email:
maciej.dunajski@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22105

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).