Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w ścisłym centrum Poznania, w kamienicy przechodzącej obecnie gruntową rewitalizację.
Oferta skierowana jest dla inwestorów jak i dla osób ceniących sobie wygodę, jaką jest mieszkanie w ścisłym centrum.
BUDYNEK
Budynek, składający się z części frontowej i oficyny, jest obecnie w trakcie gruntownej rewitalizacji. Zgodnie z zamierzeniem budowlanym przeprowadzone będą następujące prace:
- Wymiana instalacji wodnej, kanalizacyjne i elektrycznej – zarówno w częściach wspólnych jak i lokalach
- Montaż centralnego ogrzewania
- Montaż wentylacji mechanicznej
- Renowacja części wspólnych – klatek schodowych, sieni
- Docieplenie i remont elewacji tylnej i bocznej
- Izolacja i docieplenie fundamentów i piwnic
- Rozprowadzenie ścieci światłowodowej i monitoringu
- Wymiana tynków, podłóg, ścianek działowych etc
Mieszkania będą przygotowane z myślą o przystosowaniu ich do wynajmu w formie mniejszych, niezależnych jednostek, wyposażonych w łazienki i aneksy kuchenne (tzw. mikrokawalaerki).
Do dyspozycji lokatorów będzie przyjemnie zagospodarowany dziedziniec z miejsce na rowery.
Termin zakończenia prac planowany jest na XII 2021r. Przy wyborze stanu lokalu “pod klucz”, termin realizacji ustalany indywidualnie z klientem.
LOKALIZACJA
Kamienica mieści się przy ulicy Długiej 18 w Poznaniu. To bardzo modna i tętniąca energią centralna część miasta, tuż obok Starego Rynku. Budynek sąsiaduje z pięknym skwerem Zielone Ogródki im. Zbigniewa Zakrzewskiego, a także Parkiem Fryderyka Chopina, najstarszym parkiem miasta Poznania, z okazałym starodrzewiem. Przyciąga bliskość Wartostrady – ulubionej destynacji rowerzystów i spacerowiczów.
To również wymarzony adres dla wszystkich wielbicieli dobrej kuchni, oraz tych, którzy cenią życie towarzyskie – w promieniu kilometra znajduje się ponad 150 restauracji i barów.
Nie zabraknie także atrakcji dla pasjonatów kultury i sztuki – w promieniu 1 km od Długiej 18 znajdują się m.in. 2 Multikina, 3 kina studyjne (Malta, Muza i Apollo), Muzeum Narodowe oraz nadwarciańskie centrum kultury, sztuki i rekreacji – KontenerART.
Ścisłe centrum zapewnia bezpośredni dostęp do najbardziej pożądanych przez najemców obiektów: największych poznańskich uczelni, kompleksów biurowych czy też galerii handlowych. W odległości 2 km znajdują sie m.in: Akademia Ekonomiczna, Akademia Muzyczna, AWF, Politechnika Poznańska, a także Kupiec Poznański, Galeria Posnania, Stary Browar, Kompleks Biurowy Maraton, deptak Półwiejska.
KOSZTY
4 zł/m2 - koszty administracyjne (zarządzanie, części wspólne, etc) + media
Zapraszam na prezentację!
Parametry dodatkowe
Czynsz administracyjny: 200 PLN
Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole,
Szpital, Park, Plac
zabaw, Hala sportowa,
Przychodnia lekarska,
Uczelnia, Sklep,
Gimnazjum, Żłobek,
Bazarek, Apteka, Komenda
policji, Zabudowa niska,
Fitnes, Bank, Basen,
Kort tenisowy,
Restauracja, Centrum
handlowe
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).