Plewiska

ul. Miętowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1885/4045/OMW
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Cena
1 350 PLN
Kaucja
1500
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2017
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie w Plewiskach przy ul. Miętowej 37. Mieszkanie znajduje się na parterze od strony zachodniej, powierzchnia całkowita to 50 m2 w skład której wchodzi ; korytarz, łazienka z wanną, sypialnia oraz duży pokój z wyjściem na balkon. Mieszkanie wyposażone w zabudowę kuchenną, sprzęt AGD (kuchenka elektryczna, lodówka, okap).

Koszt z tytułu Najmu 1350 PLN + czynsz administracyjny 170 PLN, dodatkowo najemca ponosi koszty opłat eksploatacyjnych; woda, energia elektr. i gaz.
Przy podpisaniu Umowa Najmu kaucja 1500 zł oraz prowizja dla biura w wysokości jedno miesięcznego czynszu z tytułu Najmu + 23 % VAT.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Domofon: Tak

Mapa

Kontakt

Igor Kotarski

Igor Kotarski

Telefon:
507 024 241
E-mail:
igor.kotarski@vanderhaus.pl
Numer licencji:
21489

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).