Przeborowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
753/4045/OGS
Powierzchnia działki
4 173 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
237 861 PLN
Cena za m2
57 PLN
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka położona w wiosce w odległości niecałe 8 km od Krzyża Wielkopolskiego (w powiecie Strzelecko - drezdeneckim), która swymi walorami przyrodniczymi i brakiem uciążliwego przemysłu, stanowi o atrakcyjności turystycznej i wypoczynkowej dla spragnionych odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nieskażone lasy, woda i czyste powietrze, a także niezwykłe bogactwo roślin i zwierząt, to główne walory tego terenu.

Działka o powierzchni całkowitej 4.173m2 (z możliwością podzielenia na dwie mniejsze), dla tego terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, wg oznaczenia UTL - tereny letniskowe.
Główne założenia planu:
- maksymalna powierzchnia zabudowy 30%
- wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji
- dachy dwuspadowe, o koncie nachylenia 35-45 stopni.
Uzbrojenie terenu: prąd w odległości ok. 20 metrów od granicy działki, konieczność wybudowania szamba szczelnego lub przydomowej oczyszczalni ścieków, woda z własnej studni (obecnie brak). Dojazd drogą utwardzoną.

Wieś na terenie której znajduje się działka liczy około 80 mieszkańców, według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisany jest kościół ewangelicki, obecnie rzymskokatolicki filialny pod wezwaniem MB Częstochowskiej, szachulcowy z 1715 roku, niestety w ruinie.

Okoliczne tereny to kompleksy leśne, głównie sosnowe, obfitujące w jagody, grzyby, jeziora. Krajobraz jest bardzo urozmaicony. Szczególnie urokliwe są głęboko wcięte doliny Drawy i Płocicznej. Piękne lasy, jeziora, rzeki tworzą wspaniałe tereny rekreacyjne, duże obszary na wycieczki rowerowe, spływy kajakowe rzeką Drawą, są to wspaniałe miejsce do wędkowania.

Serdecznie polecam!

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Justyna Myszkiewicz

Justyna Myszkiewicz

Telefon:
502 10 70 40
E-mail:
justyna.myszkiewicz@vanderhaus.pl
Numer licencji:
27684

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).