Imielno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
838/4045/OGS
Powierzchnia działki
1 249 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Cena
249 800 PLN
Cena za m2
200 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Obecna zabudowa działki
Brak
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM!
Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o przeznaczeniu mieszkaniowym z usługami, położonej w Imielnie, gmina Łubowo, powiat gnieźnieński.

Imielno to urokliwa miejscowość, położona wśród lasów, w oddaleniu kilku kilometrów od Ostrowa Lednickiego, 2 km od zjazdu „Wierzyce” z drogi ekspresowej S-5, 6 km od Pobiedzisk, 20 km od Gniezna, 45 km od Poznania. Położenie wsi pozwala korzystać z uroków naturalnego środowiska oraz infrastruktury społecznej i kulturalnej ośrodków miejskich – Pobiedzisk, Gniezna i Poznania.

Oferowany do sprzedaży działka posiada powierzchnię 1249m2.
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja sanitarna znajdują się w drodze gminnej biegnącej wzdłuż granic działki. Cena brutto działki to 249 800.00zł. Nieruchomość położona jest w otoczeniu lasu oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co zapewni posiadaczom działki ciszę i bezpośredni kontakt z naturą.

Zgodnie z obowiązującymi zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (mpzp) działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej z usługami (M-U). Dla tego terenu obowiązują m.in. następujące zasady zagospodarowania i warunki architektoniczne:
- suma powierzchni zabudowy do 40% powierzchni działki
- dachy dwuspadowe lub czterospadowe o nachyleniu 25st. do 45st., kryte dachówką lub materiałem imitującym dachówkę
- liczba kondygnacji - maksymalnie dwie plus poddasze użytkowe
- wjazd na działkę - bezpośrednio z dwóch dróg gminnych
Aktualnie działka jest ogrodzona siatką leśną przymocowaną do stalowych słupków a jej teren porastają krzewy czeremchy, które usuwa się bez specjalny pozwoleń. Jedna z dróg gminnych biegnąca przy granicy działki jest przebudowywana. Powstaje chodnik dla pieszych oraz położona będzie nowa nawierzchnia jezdni. Droga prowadząca z centrum wsi do miejsca położenia działki jest oświetlona.

Więcej informacji na temat oferowanej do sprzedaży nieruchomości bezpośrednio u pośrednika prowadzącego ofertę.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Las

Mapa

Kontakt

Maciej Tomczak

Maciej Tomczak

Telefon:
507 024 259
E-mail:
maciej.tomczak@vanderhaus.pl
Numer licencji:
22189

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest VanDer Haus Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań (61-896) przy Towarowa 41/209. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).